קידום אתרים בגוגל | כללים בסיסיים לקידום אתר בגוגל

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל הוא אוסף של פעולות הנועד לקדם את האתר במנוע החיפוש הגדול בעולם, גוגל. לאלגוריתמים של גוגל יש נוסחאות שונות הגורמות לקידום האתר, רובן סודיות ולא ידועות. גם לימוד בקורס יוקרתי ויקר של קידום אתרים בגוגל, אינו ערובה להצלחה בקידום. קידום אתרים בגוגל מושתת על ניסוי וטעייה ועל ניסיון רב שנים. חברת דקו אתרים שמחה להעמיד לרשותכם את הידע ואת הניסיון שנצבר בשנות עבודה רבות. נסו אותנו, אתם לא תתאכזבו.

קידום אתר בגוגל

קידום אתר בגוגל –  ארבעה כללים בסיסיים לקידום האתר

קידום אתר בגוגל מושתת על הבסיס של מילות המפתח. מילות המפתח אלו המילים שאותן יקיש הגולש כאשר הוא יחפש ברשת את המוצר שאותו אתם משווקים. כדי לבחור את מילות המפתח המתאימות יש לערוך מחקר מילות מפתח ולבחור את התמהיל הנכון של מילות המפתח. מקדם מקצועי ומיומן בתחום של קידום אתרים בגוגל ידע לשלב מילות מפתח פופולאריות עם מילות מפתח פחות פופולאריות, אך ממוקדות, כאלו שמביאות תנועה איכותית לאתר.

בעת בניית האתר, יש לבנות אתר מובנה בעל ההיררכיה מסודרת. כדאי להציג את תפריט האתר ולבנות קטגוריות ותתי קטגוריות. קטגוריה יכולה להיות לדוגמה: "צימרים בצפון" ותתי הקטגוריות יהיו "צימרים בטבריה", "צימרים בצפת" ועוד. בין דפי האתר רצוי ליצור קישורים. אחת הדרכים של קידום אתרים בגוגל היא יצירת קישורים ובניית אתר מובנה ומסודר שקל לנווט בו.

 יצירת קישורים איכותיים לאתר שלכם מאתרים העוסקים בתחום שלכם משפיעה של קידום אתרים בגוגל ומעניקה לאתר שלכם תדמית של אתר איכותי ומבוקש.

אחד מהפרמטרים של גוגל לקידום האתר הוא בדיקה של הזמן הממוצע שבו שוהה הגולש באתר. ולכן כתיבת תוכן איכותי משפיעה מאוד על קידום אתרים בגוגל. אם לא תכתבו תוכן מעניין, הגולש ינטוש את האתר שלכם מיד ואתם תרדו בדירוג התוצאות. בעת כתיבת התוכן יש לשלב את מילות המפתח ולהתאים את הכתיבה לדרישות של מנועי החיפוש.

ליצירת קשר:

היכנסו – יצירת קשר

אין תגובות עדיין.

השאירו תגובה

את/ה חייב/ת להתחבר בשביל להגיב.