בניית אתרים בחינם, הקמת אתר בחינם

בניית אתרים בחינםבניית אתרים בחינם, האומנם? כן!! אל תאמר לא ידעתי!!

חברת דקו אתרים מציעה מבצע אטרקטיבי ביותר, בניית אתרים בחינם!! בתהליך בניית אתרים בחינם בחברת דקו אתרים הלקוח מקבל אתר עם ניהול ועליו לעצב מחדש את האתר ולהזין תכנים.  

 

בניית אתר בחינם

בניית אתר בחינם – על סוגי האתרים השונים

אתרי תדמית – אתרי תדמית הם חלון הראווה של כל בית עסק או נותני שירות. כשם שחלון הראווה מושך לקוחות רבים, כך אתרי תדמית מושכים לקוחות רבים מכל מקום בארץ ובעולם. בעידן האינטרנט חייב כל בעל עסק לבנות אתר תדמית. אין לכם תקציב לבניית אתר תדמית? צרו קשר עם דקו אתרים כדי לשמוע פרטים על המבצע הלוהט, בניית אתרים חינם.

אתר עסקי – אתר עסקי הוא כלי שיווק חשוב של כל עסק. כיום כמעט כל אסטרטגיה שיווקית של בית עסק כוללת בניית אתר עסקי. גם אם אין לכם כעת את התקציב הדרוש לבניית אתר עסקי, אתם לא חייבים להרים ידיים. חברת דקו אתרים מציעה לכם בניית אתרים בחינם. כן, בניית אתר, לא בלוג, לא דף נחיתה, לא אתר של ילדים, אלא בניית אתרים מקצועיים ויוקרתיים. קשה להאמין? צרו קשר עכשיו כדי לשמוע עוד פרטים.

בניית אתרים חינם

בניית אתרים חינם – חמישה דברים שכדאי לדעת

+ בניית אתרים חינם בחברת דקו אתרים כוללת מערכת ניהול נוחה וידידותית. אין גרוע יותר מאשר אתר שאינו מעודכן. בעת בניית האתר תקבלו מערכת ניהול נוחה וקלה לשימוש. תוכלו לעדכן תכנים, להוסיף, להסיר ועוד. את מערכת הניהול תוכלו להפעיל לבד ללא צורך בליווי צמוד של אנשי מקצוע.

+ רוצים לעצב את האתר בעיצוב מקצועי. צרו קשר עם דקו אתרים כדי לשמוע על אפשרויות הבנייה בתשלום העומדות לרשותכם.

+ בניית אתרים חינם מאפשרת לכם לשמור על קשר רציף עם הלקוחות. תוכלו לפרסם מוצרים חדשים, להודיע על מבצעים, לעדכן מחירים וגם לאחל יום הולדת שמח באופן אישי לכל לקוח.

+ דקו אתרים מצעה לכם לרכוש דומיין על שמכם בעלות של מאתיים שקלים וליהנות משירותי אחסון, תמיכה וייעוץ בעלות של חמישים שקלים בחודש.

ליצירת קשר:

היכנסו – יצירת קשר