בניית אתר וורדפרס, הקמת אתר בוורדפרס

בניית אתר וורדפרס היא בנייה של אתר בעל מערכת ניהול חכמה וידידותית למשתמש. בכל העולם בונים מיליוני בעלי עסקים אתרים באמצעות מערכת וורדפרס. בניית אתר וורדפרס מצריכה ידע מקצועי והבנה בתחום בניית אתרים ושיווק באינטרנט. נצלו את ההזדמנות והצטרפו אל עשרות לקוחות מרוצים שכבר יש להם אתר אינטרנט.

בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס – כל היתרונות

בניית אתרי וורדפרס מאפשרת מספר עצום של אפשרויות ותוספות. חברת דקו אתרים מציעה בניית אתר וורדפרס.

בניית אתר וורדפרס מאפשרת עיצוב אישי. מערכת וורדפרס בנויה על תבניות, בכל תבנית אפשר ליצור שינויים, להקטין, להגדיל, לבחור צבע שונה ועוד. תוכלו לבחור את העיצוב המתאים לכם ואפילו לשלב בין סוגי עיצובים שונים. אומנם בניתם אתר במערכת וורדפרס, אך תוכלו להעניק לו טאץ' ייחודי, והאתר ישדר יוקרה.

בניית אתר וורדפרס מתאימה לכל בעל עסק, גם הוא לא מבין גדול בתחום המחשבים. מערכת וורדפרס מגישה ממשק ניהול נוח, קל וידידותי למשתמש. באמצעות ממשק הניהול תוכלו להוסיף דפים, להסיר תכנים, להעלות תמונות, לשמור על קשר עם הלקוחות ועוד.

בניית אתר וורדפרס מאפשרת שליטה על התכנים. באמצעות מערכת הניהול הנוחה תוכלו להוסיף תכנים וקטגוריות חדשות בצורה קלה וידידותית.

אתרי וורדפרס נטענים במהירות. לגולשים אין סבלנות לחכות עד שהאתר ייטען, אם הוא לא ייטען במהירות, הם ינטשו את האתר כעבור שניות מעטות.

בניית אתר וורדפרס

דקו אתרים מציעה שירותי בניית אתרים, אתר המתאים לעסקים.

פירוט על מבנה האתר:

+ עיצוב יוקרתי לאתר – מראה מרשים לאתר שמשאיר את המתחרים מאחור.

+ מספר תמונות מתחלפות – מקנה לאתר מראה מקצועי ומרשים.

+ גלריה מרשימה – גלריית תמונות / שירותים שהעסק מציע.

+ מערכת ניהול תוכן לעריכת האתר בקלות.

+ העלאת טקסט, תמונות ולוגו לאתר.

+ ויתרונות נוספים.

בניית אתר תדמית בונים רק בדקו קידום ובניית אתרים. 

ליצירת קשר:

היכנסו – יצירת קשר