השכרת אתרים, השכרת אתר

השכרת אתריםהשכרת אתרים – אם היינו מבטיחים לכם שכבר מחר יהיה לכם אתר בעמוד הראשון של מנוע החיפוש גוגל, הייתם מאמינים? לא?? אז זהו שכן!!  האתרים מקודמים ונמצאים בתוצאות הראשונות של גוגל. צרו קשר עוד היום כדי לבדוק אם גם לכם כבר הכנו אתר מקודם בגוגל.

 

השכרת אתר

השכרת אתרים – חמש סיבות שישכנעו אתכם להתקשר אל חברת דקו אתרים

הקמה וקידום אתרים הוא עבודה הנעשית קשה מיום ליום. התחרות הרבה בין בעלי האתרים הרבים מקשה על קידום האתר. מי ערב לכם שגם אם תשקיעו סכומי כסף רבים על קידום האתר, הקידום יניב את התוצאות המקוות? השכרת אתרים מגישה לכם אתר מקודם הנמצא במיקומים מצוינים בדפי התוצאות של גוגל.

השכרת אתרים אינה מחייבת תקציב קידום. אתם שוכרים אתר מקודם ומשלמים רק דמי השכרה.

אתר בגוגל הנמצא במקומות הראשונים דומה לחנות ענקית הנמצאת בקניון גדול והומה אנשים. לא תשלמו דמי שכירות על חנות כזו? התשלום עבור השכרת אתרים הוא שכר הדירה עבור חנות גדולה ואטרקטיבית ביותר.

השכרת אתר מקודם בגוגל עדיפה על קידום ממומן. מחקרים מוכיחים כי אתר המקודם באופן אורגני בגוגל מושך לקוחות רבים יותר מאשר פרסום בקידום ממומן בגוגל. אתר המקודם באופן אורגני מתייג את העסק כעסק אמין ואיכותי, מושך גולשים וממרב רווחים. בעלי עסקים רבים משקיעים הון עתק בפרסום ממומן בגוגל, לא עדיף לנסות לשכור אתר מקודם?

אפשרויות להשכרת אתרים

חברות דקו אתרים מציעה שלוש אפשרויות של השכרת אתרים:

+ השכרת כל האתר כולל פרסום בתמונה הראשית, הטמעת פרטי הלקוח בטופס יצירת קשר ועוד.

+ הוספת מאמר באתר עם הפנייה לבית העסק של הלקוח. בהפניה יירשמו כל הפרטים הרלוונטיים כמו מספר טלפון, דואר אלקטרוני ועוד.

+ מכירת לידים

רוצים לשמוע פרטים נוספים – יצירת קשר