קידום אתרים בגוגל, אורגני או ממומן

קידום אתרים בגוגל – המדריך למתחיל

בניתם אתר, אך הגולשים לא מגיעים? אתם צריכים קידום אתרים בגוגל. קידום אתרים בגוגל זו עבודה של מקצוענים. יש שיטות שונות של קידום ודרכים רבות, רק מקדם אתרים מיומן ומקצועי ידע לבחור את השיטה המתאימה ואת הדרך הקצרה לקידום האתר שלכם. מחפשים קידום אתרים בגוגל, צרו קשר עם דקו בניית אתרים כדי לשמוע על אודות האפשרויות של קידום האתר שלכם. צוות המומחים ישמח לעזור ולייעץ.

קידום אתר בגוגל

קידום אתר בגוגל – כל התורה על רגל אחת

קידום אתר בגוגל מתבצע בשני מישורים. המישור האחד הוא בנייה נכונה של האתר, בנייה המתאימה למנועי החיפוש, והמישור השני הוא עבודת הקידום האורגנית כדי להביא את האתר אל המקומות הראשונים בגוגל, מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם!

קידום אתרים בגוגל בנוי על מילות מפתח, שהן המילים שאותן יקיש הגולש במנוע החיפוש כאשר הוא מחפש מוצר או שירות מסוים. כאשר אתם מטמיעים תכנים בתוך האתר, עליכם להתאים אותם למילות המפתח הרלוונטיות.

קידום אתרים בגוגל מחייב התאמת קוד האתר לסטנדרטים הבינלאומיים ולדפדפני האינטרנט השונים. כאשר אתם בונים אתר, עליכם, כבר בעת הבנייה, לחשוב על קידום אתרים בגוגל ולהתאים אותו לפרמטרים שגוגל דורש. בונה אתרים מיומן ומקצועי ידע לעשות זאת.

קידום אתרים בגוגל הוא תהליך ארוך ומתמשך. מקדם האתר יבנה קישורים, יפרסם את האתר בפורומים, בבלוגים, בפורטלים וכדומה. הודות לעבודת המקדם גוגל יתייג את האתר שלכם כאתר מבוקש ופופולארי בתחום ויקדם אותו בדירוג התוצאות שאותן הוא מציג לגולשים.

קידום אורגני או קידום ממומן בגוגל

קידום אתרים בגוגל – קידום אורגני או קידום ממומן?

+ קידום אתרים ממומן הוא קידום שבו אתם משלמים לגוגל עבור כל הקלקה שמקיש הגולש על המודעה שלכם המתפרסמת לצד תוצאות הקידום האורגני. קידום אתרים ממומן מתאים למבצעים חד פעמיים או לכל מי שהוא חסר סבלנות ורוצה תוצאות מידיות.

+ קידום אתרים אורגני בגוגל מתייג את המוצר שלכם כמוצר איכותי ומושקע. הגולש הממוצע מתרשם מהעובדה שאתם מופיעים במקומות הראשונים במנוע החיפוש.

+ מומחים בתחום קידום אתרים בגוגל טוענים כי קידום אתרים אורגני מביא לאחוז גבוה יותר של הקלקות מאשר הפרסום הממומן.

+ בקידום אתרים אורגני אין צורך לשלם על כל הקלקה.

ליצירת קשר:

היכנסו – יצירת קשר