קידום אתרים, מושגים בקידום אתרים

קידום אתרים – מושגים ומונחים שחשוב להכיר

קידום אתרים הפך לאחד מאמצעי השיווק הפופולריים ביותר בעידן האינטרנט. אומנם, קידום אתרים זו עבודה של מקצוענים, אך לכל אחד כדאי להבין מושגים חשובים בתורת הקידום. קידום אתרים הוא תחום דינאמי המשתנה כל יום. 

קידום אתרים

 קידום אתרים – מושגים ומונחים חשובים באדיבות דקו אתרים

 קידום אתרי אורגני, אורגני פירושו טבעי. זהו קידום ממושך ומורכב המעלה באופן טבעי את האתר אל המקומות הראשונים בדפי התוצאות של מנועי החיפוש. לקידום אתרים אורגני יש יתרונות רבים, רוב הגולשים מסמנים את האתרים המקודמים כאתרים איכותיים ומקצועיים, האתר מושך גולשים ומגדיל את הרווחים.

 קידום אתרים ממומן הוא קמפיין פרסומי. מנוע החיפוש מציג את המודעה שלכם בצד הדף המציג את תוצאות הקידום האורגני. קידום אתרים ממומן זהו קידום חד פעמי שבו אתם משלמים עבור כל הקלקה של הגולש. כאשר תפסיקו לשלם, ייפסק הפרסום.

 אלגוריתם זו משוואה מתמטית שבה משתמש מנוע החיפוש כדי לחשב את רמת הרלוונטיות של האתר. לאלגוריתם יש נוסחאות סודיות אשר משתנות מעת לעת.

 קישורים הם אחד הגורמים המשפיעים על קידום אתרים. קישורים מאתרים איכותיים מעצימים בעיני מנועי החיפוש את החשיבות של האתר שלכם ומביאים לדירוג גבוה בתוצאות החיפוש.

 אינדקס של קידום אתרים במנוע החיפוש הוא אתר תוכן שבו נרשמים כל האתרים הנחשבים לבעלי ערך בתחום. את האתר עורכים אנשים ולא רובוטים. הם מפעילים שיקול דעת מקצועי האם לכלול את האתר באינדקס האתרים או לא.

 מילות מפתח הן הבסיס של כל קידום אתרים. מילות המפתח הן המילים שאותן יקיש הגולש כאשר הוא יחפש את המוצר שלכם. כדי לבחור את מילות המפתח יש צורך בניסיון רב ובידע מקצועי. צרו קשר עם דקו אתרים אנו נדע לבנות עבורכם את התמהיל הנכון של מילות המפתח המתאימות.

דף נחיתה הוא הדף שאליו יגיע הגולש לאחר שהקיש את מילות המפתח במנועי החיפוש והגיע לאתר שלכם. דף נחיתה הוא דף שיווקי מקצועי אשר ישכנע את הגולש לקנות את המוצר שלכם ויניע אותו לפעולה. אל תחסכו בכתיבת דף נחיתה איכותי. צרו קשר עם דקו אתרים, אנו נדע להמליץ על כותבים מקצועיים בתחום.

ליצירת קשר:

היכנסו – יצירת קשר